Een tafelklok gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in empire stijl. Moeder met kind. (H:38cm)

Hamerprijs: € 300

Een tafelklok gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in empire stijl. Moeder met kind. Eerste helft 19de eeuw. Touwtjesslinger, halfuurslag.

29 x 11,5 x 38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

231

10665

Een pendule schouwklok 'De oogst' met afbeelding van een rustende dame.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met zijstukken. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Zenith, een kartel tafelklok met handgeschilderd bloemendecor.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een neoklassieke tafelklok. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250