Een tafelklok gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in empire stijl. Moeder met kind. (H:38cm)

Hamerprijs: € 300

Een tafelklok gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in empire stijl. Moeder met kind. Eerste helft 19de eeuw. Touwtjesslinger, halfuurslag.

29 x 11,5 x 38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

231

10665

Een driedelige Neoklassieke schouwgarnituur, klok met kandelaars, cupido en putti. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een schouwgarnituur met musketier, gepatineerd en verguld brons op witte marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jaeger-LeCoultre, Atmos.

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratieën, gepatineerd brons op zwarte marmer.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een kartel klok op een staander, schildpad inlegwerk gemonteerd met verguld brons. Japy Frères, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Een driedelige schouwgarnituur, klok en twee zijstukken, gepatineerd brons op zwarte en groene marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een schouwklok, messing en kunstbrons, afbeelding van een klompmaker. Gemonteerd met porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250