Een driedelige schouwgarnituur met een collectie Vieux Bruxelles bloemenvazen en Madonna met kind onder globes. (H:60cm)

Hamerprijs: € 220

Een driedelige schouwgarnituur met een collectie Vieux Bruxelles/Paris bloemenvazen en Madonna met kind onder globes. Periode 1900.

Opmerking: Globes worden door ons niet verstuud via pakketdiensten. Gelieve zich te informeren i.v.m. transportprijzen naar uw locatie.

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

939

10664

Een antieke Poppenkast/Theater, Guignol. (W:44 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een half-automatische speelpop met cymbalen. (W:13 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Drie antieke poppen, in een geweven doosje. (L:11,5 x W:17 x H:7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180