Een bijzettafel met marmer en gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. (H:73,5cm)

Hamerprijs: € 120

Een bijzettafel met marmer en gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw.

40 x 59 x 73,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

400

10663

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout. (L:60 x W:60 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een dresse, Vlaamse Renaissance, 17de eeuw. (L:69 x W:158 x H:127 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een wit lederen eethoek, tafel met glas, 6 stoelen en een bank, Bretz, Duitsland. (L:85 x W:177 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een verguld smeedijzeren consoletafel, toegewezen aan Raymond SUBES (1891-1970). Art Deco. (L:42 x W:180 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Decoene, een deux-corps vitrinekast. (L:41 x W:145 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar decoratieve armstoelen, gelamineerd hout en metaal. Laat 20ste eeuw. (L:75 x W:64 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee decoratieve armstoelen, Lodewijk XV stijl met een tijgerprint. (L:64 x W:67 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar mid-century relax zetels, teak. Scandinavië, 20ste eeuw. (L:83 x W:65 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600