Een bijzettafel met marmer en gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. (H:73,5cm)

Hamerprijs: € 120

Een bijzettafel met marmer en gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw.

40 x 59 x 73,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

400

10663

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar antieke armstoelen, Lodewijk XV. (L:50 x W:64 x H:85,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800