Een radio gemaakt uit bakeliet door Philips, periode 1927. (H:49cm)

Hamerprijs: € 120

Een radio gemaakt uit bakeliet door Philips 'Super Inductance', periode 1927.

21 x 41 x 49 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

965

10662

Een paar decoratieve 'Vliegtuig propellers'. (L:266 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Een half-automatische speelpop met cymbalen. (W:13 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve en antieke Grammofoon. (L:68 x W:56 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250