Een Chinese vaas gemaakt uit steengoed, Nanking. (H:44cm)

Hamerprijs: € 120

Een Chinese vaas gemaakt uit steengoed, Nanking. 20ste eeuw.

44 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

64

10660

Een klein Stele, terracotta met afbeelding van Atthavisati (Boeddha), Paganisme, 12de eeuw.  (W:7 x H:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke vooraardpot, geglazuurd steengoed. Waarschijnlijk Zuid-Oost Azië (H:28,5 x D:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Chinese dakpan, afgewerkt met een paardrijder. Geglazuurde keramiek. (L:33 x W:14 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Chinese Famille Rose vazen, decor van dames en kinderen. (H:58 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar Japanse Imari vazen, Meji, 19de eeuw. (H:46 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote boeddha, verguld hout afgewerkt met glas. 20ste eeuw. (L:26 x W:68 x H:148 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een groot en decoratief tuinbeeld van een vliegende Bodhisattva (L:60 x W:90 x H:135 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Drie Japanse Imari borden, twee kleine en een grote. (D:41,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200