Een kleine consoletafel afgewerkt met witte marmer en gemaakt uit gesculpteerd hout in Louis Philippe stijl. (H:79cm)
Hamerprijs: € 120
Titel | Een kleine consoletafel afgewerkt met witte marmer en gemaakt uit gesculpteerd hout in Louis Philippe stijl. (H:79cm) |
Afmetingen | 36 x 65 x 79 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 422 |
Lot ID | 10659 |
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200