Een kleine consoletafel afgewerkt met witte marmer en gemaakt uit gesculpteerd hout in Louis Philippe stijl. (H:79cm)

Hamerprijs: € 120

Een kleine consoletafel afgewerkt met witte marmer en gemaakt uit gesculpteerd hout in Louis Philippe stijl.

36 x 65 x 79 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

422

10659

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 500 - 700

Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300