Een kleine consoletafel afgewerkt met witte marmer en gemaakt uit gesculpteerd hout in Louis Philippe stijl. (H:79cm)

Hamerprijs: € 120

Een kleine consoletafel afgewerkt met witte marmer en gemaakt uit gesculpteerd hout in Louis Philippe stijl.

36 x 65 x 79 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

422

10659

Van Den Berghe-Pauvers, een vintage sideboard. (L:43 x W:129 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar mid-century relax zetels, teak. Scandinavië, 20ste eeuw. (L:83 x W:65 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke '4 deurskast', Nederland. 17th/18th century. (L:73 x W:172 x H:215 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een hallbank met spiegel, Empire stijl. Italië, circa 1920. (L:67 x W:188 x H:324 cm)

Een antieke bibliotheek- of vitrinekast met schuifdeuren. Circa 1920. (L:39 x W:120 x H:183 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Afra & Tobia SCARPA (XX-XXI)(attr.) 8 Chairs, hout en leder. (L:58 x W:54 x H:80 cm)

Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)

Deknudt, een spiegel. (W:110 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180