Een collectie van 4 borden gemaakt uit porselein met handgeschilderd bloemendecor.

Hamerprijs: € 160

23,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

147

10655

Theo BLICKX (1875-1963) 'Rouwende'. (L:14 x W:14 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Unterweissbach, Zes polychroom porseleinen groepen met kantwerk. (L:21 x W:30 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sybille MAY (XIX-XX) 'Figuur' Art Deco. (W:18,5 x H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lladro, een Paard. Polychroom porselein. (W:33 x H:44,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jacques en Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Vazen' (H:41 x D:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar muursokkels, twee mandjes op hoge voet, polychroom porslein, Duitsland. 19de eeuw.  (L:27 x W:31 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bitossi, 'Een vaas en 3 schalen', rode glazuur. (L:14,5 x W:16,5 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180