Een collectie van 4 borden gemaakt uit porselein met handgeschilderd bloemendecor.
Hamerprijs: € 160
Titel | Een collectie van 4 borden gemaakt uit porselein met handgeschilderd bloemendecor. |
Diameter | 23,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 147 |
Lot ID | 10655 |
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500