Een paar vazen gemaakt uit rood geslepen kristal voor Val Saint Lambert. (H:25cm)

Hamerprijs: € 100

Een paar vazen gemaakt uit rood geslepen kristal voor Val Saint Lambert.

Conditie: kleine randschilfers.

Val Saint Lambert

19,5 cm

25 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

989

10654

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Modèle 1925' Een vaas en schaal op voet. 1986.

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Mdina Glass, 4 vazen. Bijgevoegd Eckhart Glass, 1 vaas. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)