Hubert MALFAIT (1898-1971) 'De Arbeidster' een lithografie, 71/75. (66 x 52 cm)

Hamerprijs: € 200

Hubert MALFAIT (1898-1971) 'De Arbeidster' een lithografie, 71/75.

Hubert MALFAIT (1898-1971)

66 cm

52 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

575

10653

Hubert MALFAIT (1898-1971)

Hubert BELLIS (1831-1902) 'Bloemenstilleven'. (W:45 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Ferdinand DE ROOVER (XIX-XX) 'Dame met twee honden' 1901. (W:66 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 4/01/1946. (W:122 x H:122 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules MERCKAERT (1872-1924) 'De Vijver' 1916. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Brabants Trekpaard' (W:110 x H:95 cm)

Een paar decoratieve Marine schilderijtjes, olie op paneel. Getekend 'Douyce D'. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger WITTEVRONGEL (1933) 'Twee lithografieën'. (W:30 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Schapen met een herder' (W:61 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300