Een collectie van 7 Chinese en Japanse bordjes gemaakt uit porselein, Imari

Hamerprijs: € 100

Een collectie van 7 Chinese en Japanse bordjes gemaakt uit porselein, Imari. 19de/20ste eeuw.

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

70

10649

Een kleine Chinese vaas, Turquoise grond decor van Fauna en Flora, 19de eeuw. (H:35 x D:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een Chinese rood en blauwe theepot met een Draken- en Feniksdecor. Circa 1900. (W:11,5 x H:11 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Japanse' Okimono van een monnik met een miniatuur tempel, 19de eeuw. (L:5,5 x W:6,5 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee Chinese Famille Rose vazen, Wijze dames en heren. 19de/20Ste eeuw. (H:57,5 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote boeddha, verguld hout afgewerkt met glas. 20ste eeuw. (L:26 x W:68 x H:148 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese vaas met fijn decor, Qianlong merk. (H:18 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Drie Japanse Imari borden, twee kleine en een grote. (D:41,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese Famille Verte vaas met floraal decor, Kangxi merk. (L:11 x W:8 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300