Een collectie van 7 Chinese en Japanse bordjes gemaakt uit porselein, Imari
Hamerprijs: € 100
Titel | Een collectie van 7 Chinese en Japanse bordjes gemaakt uit porselein, Imari |
Diameter | 22 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 70 |
Lot ID | 10649 |
Twee snuifdozen, China, gesculpteerde koraal, late Qing dynastie. (H:7,2 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een grote Chinese Famille Rose 'Herten' schaal. 19de eeuw. (H:11 x D:28,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600