Een collectie van 7 Chinese en Japanse bordjes gemaakt uit porselein, Imari

Hamerprijs: € 100

Een collectie van 7 Chinese en Japanse bordjes gemaakt uit porselein, Imari. 19de/20ste eeuw.

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

70

10649

Twee snuifdozen, China, gesculpteerde koraal, late Qing dynastie. (H:7,2 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vijf Japanese Imari borden. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een grote Chinese Famille Rose 'Herten' schaal. 19de eeuw. (H:11 x D:28,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Chinese wierookbrander, vaas en geluksmunt. Brons. (H:19 x D:5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500