Een paar Chinese feniksen gemaakt uit geglazuurd steengoed. 20ste eeuw. (H:30cm)

Hamerprijs: € 260

Een paar Chinese feniksen gemaakt uit geglazuurd steengoed. 20ste eeuw.

30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

75

10648

Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos.

Schattingsprijs: € 200 - 300