Een paar bijzettafels gemaakt uit hout gemonteerd met kettingen in brutalistische stijl. (H:75cm)

Hamerprijs: € 220

Een paar bijzettafels gemaakt uit hout gemonteerd met kettingen in brutalistische stijl. 20ste eeuw.

75 cm

50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

429

10645

Oswald VERMAERCKE (1926) 'Barkast' voor V-Form. (L:44 x W:130 x H:107 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee decoratieve armstoelen, Lodewijk XV stijl met een tijgerprint. (L:64 x W:67 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een groot en antieke Cocktail of Barkast, Engeland, Art Deco, 20th C. (L:61 x W:155 x H:170 cm)

Een dresse, Vlaamse Renaissance, 17de eeuw. (L:69 x W:158 x H:127 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Willy RIZZO (1928-2013) 'Flaminia' twee bijzettafels. (L:50 x W:80 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Decoene, een deux-corps vitrinekast. (L:41 x W:145 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Ross LOVEGROVE (1958) 'Supernatural Chairs' (2005) voor Morosso, Italy. (L:48 x W:48 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250