Een collectie van 3 art nouveau inktstellen en een tafelveger gemaakt uit geel en rood koper en gemerkt WMF. (H:6cm)

Hamerprijs: € 110

Een collectie van 3 art nouveau inktstellen en een tafelveger gemaakt uit geel en rood koper en gemerkt WMF.

16 x 21 x 6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

918

10643

Schattingsprijs: € 120 - 180

Twaalf kinderramelaars, vooral gemaakt uit zilver. (H:10 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kinderservies en bestek, porselein en metaal, een 'Dinette' in de originele doos. (L:28 x W:36 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Toiletset' in originele doos, Frankrijk, circa 1900. (L:21 x W:29 x H:7,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300