Een collectie van 3 art nouveau inktstellen en een tafelveger gemaakt uit geel en rood koper en gemerkt WMF. (H:6cm)

Hamerprijs: € 110

Een collectie van 3 art nouveau inktstellen en een tafelveger gemaakt uit geel en rood koper en gemerkt WMF.

16 x 21 x 6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

918

10643

Een groot stuurwiel voor een schip, gemaakt uit hout.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Zes miniatuur kanonnen, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek kermispaard gemaakt uit gesculpteerd hout met originele polychromie.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Philippe STARCK (1949) 'Max Le Chinois' voor Alessi, een vergiet

Schattingsprijs: € 80 - 120

Montblanc Masterpiece, een vulpen met 14 karaats gouden penpunt.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano.