Een collectie van 3 art nouveau inktstellen en een tafelveger gemaakt uit geel en rood koper en gemerkt WMF. (H:6cm)

Hamerprijs: € 110

Een collectie van 3 art nouveau inktstellen en een tafelveger gemaakt uit geel en rood koper en gemerkt WMF.

16 x 21 x 6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

918

10643

Steiff Studio jonge Geit zwart/wit, EAN 0446/60-502460, periode 1991-1993 (53 x 55cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar kandelaars, brons en afgewerkt met insecten. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Royal Vienna porcelain, 28-delig koffieservies met een serveerschaal.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Capodimonte, grote tafellamp en 3 sierborden. Geglazuurde faience. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie objecten en accessoires gemaakt uit onyx.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een grote jardinière versierd met ramskoppen en staande op klauwpoten. Koper, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Limoges Haviland, model 'Eden' een koffieserviesn, porselein.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Steiff Studio Schaap, waarschijnlijk een gelimiteerde oplage, periode 1991-1999

Schattingsprijs: € 200 - 300