Een collectie van 3 art nouveau inktstellen en een tafelveger gemaakt uit geel en rood koper en gemerkt WMF. (H:6cm)

Hamerprijs: € 110

Een collectie van 3 art nouveau inktstellen en een tafelveger gemaakt uit geel en rood koper en gemerkt WMF.

16 x 21 x 6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

918

10643

Een paar kandelaars, brons afgewerkt met Sèvres porselein. (H:22 x D:11,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een uitzonderlijke grote globe op een houten staander, afgewerkt met marqueterie inlegwerk. (L:28 x W:38 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek verguld zinken 'Paardenhoofd'; gemonteerd op een houten plank. Circa 1920. (L:31 x W:15 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pain De Dali, een sculptuur, gepatineerd gips. Circa 1980. (L:24 x W:23 x H:14 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Cave-à-Liqueur', geëboniseerd hout ingelegd met messing, Napoleon 3. (L:25,5 x W:33 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Visa Cigarettes, een email reclamepaneel, Fluorec TPA 1961. (W:188 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een verzilverde en vergulde Champagnekoeler. (H:26 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote paspop van een man. Circa 1970. (L:42 x W:46 x H:183 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300