Een collectie van 3 art nouveau inktstellen en een tafelveger gemaakt uit geel en rood koper en gemerkt WMF. (H:6cm)

Hamerprijs: € 110

Een collectie van 3 art nouveau inktstellen en een tafelveger gemaakt uit geel en rood koper en gemerkt WMF.

16 x 21 x 6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

918

10643

Een automata 'Pierrot' met bewegend hoofd en arm.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Omgeving van Paul RICHER (1849-1933) 'Descartes Avec Son Crane' gesculpteerd Gewei.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een verguld bronzen haardscherm, Rococo stijl afgewerkt met putti.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een gepatineerd, gietijzer 'Spaarvarken', circa 1950.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een muziekdoos met 8 verschillende liedjes, in een marqueterie kast.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Afrikaanse Kunst, een Bakongo Nkondi Nail Fetish figuur, hout en metaal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote bronzen jardinière, decor van leeuwen en guirlandes. circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een mid-century zonnespiegel, email op koper, glas. Circa 1960.

Schattingsprijs: € 120 - 180