Raoul DUFY (1877-1953) 'Originele poster ' voor een tentoonstelling in de Gallerie Dina Vierny, 36 Rue Jacob, Paris. (

Hamerprijs: € 210

Raoul DUFY (1877-1953) 'Originele poster ' voor een tentoonstelling in de Gallerie Dina Vierny, 36 Rue Jacob, Paris. Aquarelles - Desins. 1972.

Raoul DUFY (1877-1953)

50 cm

71 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 263

Lot nummer

930

10641

Een antieke 'Graine De Chapelet met Memento Mori', gesculpteerde hoorn. Frankrijk, 19de eeuw. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een antiek houtgesculpteerd kader, Barokke stijl, 19de eeuw. (W:114 x H:177 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een antieke 'Vide Poche' met een Chryselephantine zeemeermin, waarschijnlijk Oostenrijk. Circa 1920-1930. (W:24 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Vrijmetselarij, Framaconnerie, een rijk uitgewerkt zwaard met 'Rose Croix'. (L:14 x W:89 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200