Raoul DUFY (1877-1953) 'Originele poster ' voor een tentoonstelling in de Gallerie Dina Vierny, 36 Rue Jacob, Paris. (

Hamerprijs: € 210

Raoul DUFY (1877-1953) 'Originele poster ' voor een tentoonstelling in de Gallerie Dina Vierny, 36 Rue Jacob, Paris. Aquarelles - Desins. 1972.

Raoul DUFY (1877-1953)

50 cm

71 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 263

Lot nummer

930

10641

Keith HARING (1958-1990) 'Andy Warhol's Interview', April 1987.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Gesigneerd 1 dollar biljet (1987)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Deknudt, een vergulde zonnespiegel gemaakt uit gesculpteerd hout.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve steen, waarschijnlijk Agaat in metalen staander.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis & Vogel' een paar figuren gemaakt uit kunsthars en metaal.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar cassolettes gemaakt uit marmer gemonteerd met brons, in Lodewijk XVI stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500