Raoul DUFY (1877-1953) 'Originele poster ' voor een tentoonstelling in de Gallerie Dina Vierny, 36 Rue Jacob, Paris. (

Hamerprijs: € 210

Raoul DUFY (1877-1953) 'Originele poster ' voor een tentoonstelling in de Gallerie Dina Vierny, 36 Rue Jacob, Paris. Aquarelles - Desins. 1972.

Raoul DUFY (1877-1953)

50 cm

71 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 263

Lot nummer

930

10641

Een collectie objecten en accessoires gemaakt uit onyx.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een antiek bronzen ornament afgewerkt met een Satyr en dame, gemonteerd op perelaar. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote jardinière versierd met ramskoppen en staande op klauwpoten. Koper, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar kandelaars, messing in art nouveau periode. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Capodimonte, grote tafellamp en 3 sierborden. Geglazuurde faience. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke uit hout gesculpteerd korbeel met middeleeuwse figuur. Eik, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Roger Moore, een gehandtekende foto. Viltstift op papier.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Steiff Studio jonge Geit zwart/wit, EAN 0446/60-502460, periode 1991-1993 (53 x 55cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250