Otto LANDOLT (1889-1951) 'Lucerne, lac des quatre-cantons' een vintage poster. (H:101cm)

Hamerprijs: € 400

Otto LANDOLT (1889-1951) 'Lucerne, lac des quatre-cantons' een vintage poster, geprint in Zwitserland. Eerste helft 20ste eeuw. De poster is gelijmd op een doek en ingekaderd.

Otto LANDOLT (1889-1951)

66 cm

101 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

932

10640

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Deknudt, een vergulde zonnespiegel gemaakt uit gesculpteerd hout.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Parker Dufold balpen en vulpen model 'Red Jasper' met 18 karaats gouden penpunt.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis & Vogel' een paar figuren gemaakt uit kunsthars en metaal.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Claret Zaima, een tafelaansteker.

Schattingsprijs: € 30 - 50

Een paar cassolettes gemaakt uit marmer gemonteerd met brons, in Lodewijk XVI stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Keith HARING (1958-1990) 'Andy Warhol's Interview', April 1987.