Otto LANDOLT (1889-1951) 'Lucerne, lac des quatre-cantons' een vintage poster. (H:101cm)

Hamerprijs: € 400

Otto LANDOLT (1889-1951) 'Lucerne, lac des quatre-cantons' een vintage poster, geprint in Zwitserland. Eerste helft 20ste eeuw. De poster is gelijmd op een doek en ingekaderd.

Otto LANDOLT (1889-1951)

66 cm

101 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

932

10640

Tiffany Studio's, een zodiac postzegeldoos, brons.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar haardvuurbokken, gepatineerd en verguld brons, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300