Salvador DALI (1904-1989) een illustratie voor Vogue Magazine (circa 1971) (H:32cm)

Hamerprijs: € 850

Salvador DALI (1904-1989). Een lithografie voor Vogue Magazine periode 1970. Het werk is centraal gesigneerd door de artiest in potlood en is gelimiteerd tot 200 stuks. Deze editie is nummer 72/200.

Salvador DALI (1904-1989)

24 cm

32 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

886

10639

Roland DEVOLDER (1938) 'Twee ingekleurde etsen'. (W:80 x H:57,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'. (W:39 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

José CABALLERO (1916-1991) 'A Astride Leaning Torso' 1974. (W:126 x H:196 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Marc CUYPERS (1970) 'Abstract. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jan VAN DER LOO (1908-1978) 'Bloemenvaas'. (W:38 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Stilleven met fruit, olie op paneel. Getekend A. Wery. (W:33,5 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300