Salvador DALI (1904-1989) een illustratie voor Vogue Magazine (circa 1971) (H:32cm)

Hamerprijs: € 850

Salvador DALI (1904-1989). Een lithografie voor Vogue Magazine periode 1970. Het werk is centraal gesigneerd door de artiest in potlood en is gelimiteerd tot 200 stuks. Deze editie is nummer 72/200.

Salvador DALI (1904-1989)

24 cm

32 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

886

10639

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap' olie op doek

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Abstract' olie op board. 1963.

Schattingsprijs: € 300 - 500

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie, 6/20. Epreuve D'Artiste

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerekop' olie op doek. 1919.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Carlo PERINDANI (1899-1986) 'Ischia', olie op paneel. 1961.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jozef MEES (1898-1987) 'Naakte Dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500