Begga D'HAESE (1939) Een uniek en uitzonderlijk schaakspel met minimalistische figuren (H:15cm)

Hamerprijs: € 2.600

Begga D'HAESE (1939) Een uniek en uitzonderlijk schaakspel met minimalistische figuren en gemaakt uit zwarte en witte marmer.

Begga D'HAESE (1939)

78 x 78 x 15 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.250

Lot nummer

885

10636

Begga D

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Naar Auguste MOREAU (1834-1917) 'Fontein'. (H:75 x D:64 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een miniatuur juwelendoos in de vorm van een draagstoel, circa 1900. (L:25 x W:12,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie antieke poppen, in een geweven doosje. (L:11,5 x W:17 x H:7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300