Begga D'HAESE (1939) Een uniek en uitzonderlijk schaakspel met minimalistische figuren (H:15cm)
Hamerprijs: € 2.600
Begga D'HAESE (1939) |
Titel | Begga D'HAESE (1939) Een uniek en uitzonderlijk schaakspel met minimalistische figuren (H:15cm) |
Afmetingen | 78 x 78 x 15 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 3.250 |
Lot nummer | 885 |
Lot ID | 10636 |
Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340