Hannes D'HAESE (1965) 'Belgische Driekleur' (H:32cm)

Hamerprijs: € 200

Hannes D'HAESE (1965) 'Belgische Driekleur' een sculptuur van Bart De Wever gekleed als Romeinse Keizer, gemonteerd op een acryl basis. Gemaakt voor Bart De Wever.

Hannes D'HAESE (1965)

24 x 60 x 32 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

461

10634

Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs: € 300 - 500

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Claret Zaima, een tafelaansteker.

Schattingsprijs: € 30 - 50