Hannes D'HAESE (1965) 'Belgische Driekleur' (H:32cm)

Hamerprijs: € 200

Hannes D'HAESE (1965) 'Belgische Driekleur' een sculptuur van Bart De Wever gekleed als Romeinse Keizer, gemonteerd op een acryl basis. Gemaakt voor Bart De Wever.

Hannes D'HAESE (1965)

24 x 60 x 32 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

461

10634

Hannes D

Francisque Joseph DURET (1804-1865) 'Les Danseurs Napolitains'

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001.

Schattingsprijs: € 400 - 600

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw

Schattingsprijs: € 240 - 340

G. MALFAIT (XX) 'Resting Lady'. 1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500