KAMAGURKA (1956) 'Slaaphouding verklapt hoe gelukkig koppel is' een tekening, pen op papier. (21 x 16 cm)

Hamerprijs: € 130

KAMAGURKA (1956) 'Slaaphouding verklapt hoe gelukkig koppel is' een tekening, pen op papier.

KAMAGURKA (1956)

21 cm

16 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

667

10633

KAMAGURKA (1956)

Luc PEIRE (1916-1994) Louxor B' een lithografie.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Albert Einstein'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Kultur!'.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Sneeuwlandschap'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Clown'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph WILLAERT (1936-2014) 'Stoel', 1974 - 73/100

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Paardbrug van Brugge'.

Schattingsprijs: € 200 - 300