Axel DAESELEIRE (1968) 'De zon in schaduwpas' (60 x 80 cm)

Hamerprijs: € 300

Axel DAESELEIRE (1968), 'De zon in schaduwpas', Acryl op paneel.

Axel DAESELEIRE (1968)

60 cm

80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

690

10632

Axel DAESELEIRE (1968)

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Dubbende Man' een ingekleurde ets. 1990.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Volger van Philips WOUWERMAN (1619-1668) 'Gevecht met Cavalerie' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij, 'De Kruisafname, naar Rubens'. Olie op paneel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Thomas S. BOWMAN (1845-1909) 'Glencoe' een berglandschap, olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Oost-Europese, Maandelijks icoon, voor de maand Juli. Tempera op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Auguste PIRON (1816-1895) 'Le Lettre' olie op doek. 1843

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratief schilderij naar de Mona Lisa. Olie op paneel.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Louis LONCIN (1875-1946) 'De Rouwstoet' olie op doek. 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600