Hannes D'HAESE (1965) ´No words can say how much I love you? (80 x 80 cm)

Hamerprijs: € 140

Hannes D'HAESE (1965) ´No words can say how much I love you´, acryl op doek.

Hannes D'HAESE (1965)

80 cm

80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

698

10627

Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D
Hannes D

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000