Begga D'HAESE (1939) Niet in Beatles of in Stones (81 x 101 cm)

Hamerprijs: € 300

Begga D'HAESE (1939. ?Niet in Beatles of in Stones? mixed media op papier in an acryl frame.

Begga D'HAESE (1939)

81 cm

101 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

691

10623

Begga D
Begga D
Begga D
Begga D
Begga D
Begga D
Begga D
Begga D
Begga D

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250