Keith HARING (1958-1990) Untitled, Subway drawing (c.1980) (85 x 93 cm)
Lot 675

Schattingsprijs: € 6.000 - € 8.000

Keith HARING (1958-1990), Subway Drawing (c.1980), Krijt op zwart papier.

Er is mogelijk een volgrecht van toepassing. Consulteer onze Algemene Voorwaarden.

Keith HARING (1958-1990)

85 cm

93 cm

Schattingsprijs

€ 6.000 - € 8.000

Lot nummer

675

10622

Provenance: een privé familie in Knokke Le Zoute (Belgium)

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme Au Chapeau Oiseau' een lithografie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Chapeau Des Fleurs' een lithografie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Félix DE BOECK (1898-1995) 'Zelfgave 1968', olie op board.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) 'Aardappelschiller' olie op doek

Schattingsprijs: € 200 - 300

Adolphe DILLENS (1821-1877) 'Sneeuwpret' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw' olie op paneel. 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Maart 1993' een abstract schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Emile ROMMELAERE (1873-1961) 'Twee Boeren' olie op doek.

Schattingsprijs: € 80 - 120