Een 5-delige telescoop gemaakt door James Lennie voor Lennie Optician in Edinburgh

Hamerprijs: € 260

Een 5-delige telescoop gemaakt door James Lennie voor Lennie Optician in Edinburgh. 19th century.

Lengte

60 cm

4 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

889

10621

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300