Een 5-delige telescoop gemaakt door James Lennie voor Lennie Optician in Edinburgh
Hamerprijs: € 260
Titel | Een 5-delige telescoop gemaakt door James Lennie voor Lennie Optician in Edinburgh |
Lengte | 60 cm |
Diameter | 4 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 889 |
Lot ID | 10621 |
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300