Een 5-delige telescoop gemaakt door James Lennie voor Lennie Optician in Edinburgh

Hamerprijs: € 260

Een 5-delige telescoop gemaakt door James Lennie voor Lennie Optician in Edinburgh. 19th century.

Lengte

60 cm

4 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

889

10621

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300