Een spiegel gemaakt uit bamboe en glas. (H:44cm)

Hamerprijs: € 60

Een spiegel gemaakt uit bamboe en glas.

40 cm

44 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

436

10620

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke bolpoottafel, eik, 19de eeuw. (L:76 x W:140 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300