Een spiegel gemaakt uit bamboe en glas. (H:44cm)

Hamerprijs: € 60

Een spiegel gemaakt uit bamboe en glas.

40 cm

44 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

436

10620

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Romeo REGA (1925-1984) 'Etagère'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een staander, Lodewijk XV stijl afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800