Een collectie van 2 spiegels met dinanderie koperbeslag en ingewerkte schoenpoetsset. (H:52cm)
Hamerprijs: € 100
Titel | Een collectie van 2 spiegels met dinanderie koperbeslag en ingewerkte schoenpoetsset. (H:52cm) |
Breedte/diepte | 26,5 cm |
Hoogte | 52 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 917 |
Lot ID | 10619 |
Schattingsprijs: € 120 - 180
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een automata 'Pierrot' met bewegende handen en hoofd. (L:8 x W:17 x H:33 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200