Een antieke spiegel gemaakt uit verguld gesculpteerd hout met stucco (H:89cm)

Hamerprijs: € 200

Een antieke spiegel gemaakt uit verguld gesculpteerd hout met stucco. Italië, 19de eeuw.

15 x 48 x 89 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

389

10618

Conditie: restauraties.