Een antieke spiegel gemaakt uit verguld gesculpteerd hout met stucco (H:89cm)
Hamerprijs: € 200
Titel | Een antieke spiegel gemaakt uit verguld gesculpteerd hout met stucco (H:89cm) |
Afmetingen | 15 x 48 x 89 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 389 |
Lot ID | 10618 |
Conditie: restauraties.