Een antieke spiegel gemaakt uit verguld gesculpteerd hout met stucco (H:89cm)

Hamerprijs: € 200

Een antieke spiegel gemaakt uit verguld gesculpteerd hout met stucco. Italië, 19de eeuw.

15 x 48 x 89 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

389

10618

Conditie: restauraties.

Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300