Een vintage spiegel gemaakt uit geglazuurde faience gemerkt Bassano. (H:47cm)

Hamerprijs: € 60

Een vintage spiegel gemaakt uit geglazuurde faience gemerkt Bassano, Italië.

8 x 30 x 47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

158

10616

Restauratie aan voet.

Scheibe Alsbach, Thüringen, een grote biscuit porseleinen groep 'Reizen te paard'. (20 x 40 x 35cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Tjok DESSAUVAGE (1948) 'een sculptuur' een decoratieve vaas.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sèvres, een tafellamp gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. (80 x 22cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250