Een vintage spiegel gemaakt uit geglazuurde faience gemerkt Bassano. (H:47cm)

Hamerprijs: € 60

Een vintage spiegel gemaakt uit geglazuurde faience gemerkt Bassano, Italië.

8 x 30 x 47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

158

10616

Restauratie aan voet.

Wouter HOSTE (1965) 'Travellers' 2011. (W:7 x H:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Royal Copenhagen, 'Faun met een panfluit', porselein. (W:8,5 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem. (H:34 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lladro, een Paard. Polychroom porselein. (W:33 x H:44,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Tafellamp' voor Amphora. (H:30 x D:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote collectie borden, potten en delen van een 'Kaststel', Delft, 18de eeuw. (H:36 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roger GUERIN (1896-1954), Georges LOSSON (1908-1987), en Anoniem, tien stuks Grès steengoed. (H:36 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

José VERMEERSCH (1922-1997) 'Dame' (L:9 x W:14 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000