Een vintage spiegel gemaakt uit geglazuurde faience gemerkt Bassano. (H:47cm)
Hamerprijs: € 60
Titel | Een vintage spiegel gemaakt uit geglazuurde faience gemerkt Bassano. (H:47cm) |
Afmetingen | 8 x 30 x 47 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 75 |
Lot nummer | 158 |
Lot ID | 10616 |
Restauratie aan voet.