Een collectie van 4 speculaasplanken, gemaakt uit gesculpteerd hout. (H:2,5cm)

Hamerprijs: € 100

Een collectie van 4 antieke speculaasplanken, gemaakt uit gesculpteerd hout. 1 gemonteerd op een metalen voet.

54 x 11,5 x 2,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

924

10614

Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250