Een decoratieve tafelspiegel afgewerkt met zilver, en gemerkt M.S. 800. (H:24cm)

Hamerprijs: € 140

Een decoratieve tafelspiegel afgewerkt met zilver, en gemerkt M.S. 800.

15 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

936

10612

Schattingsprijs: € 200 - 300

Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600