Een decoratieve tafelspiegel afgewerkt met zilver, en gemerkt M.S. 800. (H:24cm)

Hamerprijs: € 140

Een decoratieve tafelspiegel afgewerkt met zilver, en gemerkt M.S. 800.

15 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

936

10612

Een grote jardinière versierd met ramskoppen en staande op klauwpoten. Koper, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Royal Vienna porcelain, 28-delig koffieservies met een serveerschaal.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

2001: A Space Odyssey, poster, US, Cinerama 3D, hologram. 1968

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Joseph LE GULUCHE (1849-1915)(naar) 'En Detresse' terracotta, circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar Kariatide kandleaars, brons, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar kandelaars, messing in art nouveau periode. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Capodimonte, grote tafellamp en 3 sierborden. Geglazuurde faience. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger Moore, een gehandtekende foto. Viltstift op papier.

Schattingsprijs: € 120 - 180