Een decoratieve tafelspiegel afgewerkt met zilver, en gemerkt M.S. 800. (H:24cm)

Hamerprijs: € 140

Een decoratieve tafelspiegel afgewerkt met zilver, en gemerkt M.S. 800.

15 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

936

10612

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Poppenkast/Theater, Guignol. (W:44 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar decoratieve 'Vliegtuig propellers'. (L:266 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kapstok, onyx en messing. Circa 1950. (L:40 x W:40 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250