Een decoratieve tafelspiegel afgewerkt met zilver, en gemerkt M.S. 800. (H:24cm)

Hamerprijs: € 140

Een decoratieve tafelspiegel afgewerkt met zilver, en gemerkt M.S. 800.

15 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

936

10612

Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Montblanc Masterpiece, een vulpen met 14 karaats gouden penpunt.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Zes miniatuur kanonnen, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een groot stuurwiel voor een schip, gemaakt uit hout.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Philippe STARCK (1949) 'Max Le Chinois' voor Alessi, een vergiet

Schattingsprijs: € 80 - 120