Een decoratieve tafelspiegel afgewerkt met zilver, en gemerkt M.S. 800. (H:24cm)
Hamerprijs: € 140
Titel | Een decoratieve tafelspiegel afgewerkt met zilver, en gemerkt M.S. 800. (H:24cm) |
Breedte/diepte | 15 cm |
Hoogte | 24 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 936 |
Lot ID | 10612 |
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300