Shiro WAKE (1925-1988) Portret van een Magojiro masker, een mid-century schilderij, olie op doek. (21 x 26 cm)

Hamerprijs: € 340

Shiro WAKE (1925-1988) Portret met een Magojiro masker, een mid-century schilderij, olie op doek.

Shiro WAKE (1925-1988)

21 cm

26 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

617

10610

Een decoratief schilderij naar de Mona Lisa. Olie op paneel. (W:51,5 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Guy DONKERS (1975) 'Naakt' acryl op papier. (W:41 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Russische Icoon 'Nicolas van Myra, verguld zilver en tempera op paneel. Meesteteken: Yakov Mishukov, Moskou, 19de eeuw. (W:2

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Raffi KAISER (1931) 'Sureallistisch Figuur' olie op paneel. 1966. (W:43 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstracte Compositie' olie op board. 1981. (W:71 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jan Michiel RUYTEN (1813-1881) 'Intrede in Nederlandse stad' olie op doek. Circa 1850. (W:82 x H:96 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Karel Martin CLAESSENS (1864-1938) 'De Bewening van Christus' gouache op papier. (W:40 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Aan de voedertrog' olie op doek. (W:76 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340