Paul DEN HOLLANDER (1950) 'Untitled' een foto 2/25, uit de serie 'Voyage Botanique'. (45 x 45 cm)

Hamerprijs: € 100

Paul DEN HOLLANDER (1950) 'Untitled' een foto 2/25, uit de serie 'Voyage Botanique'.

Paul DEN HOLLANDER (1950)

45 cm

45 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

714

10608

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Clown'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules MERCKAERT (1872-1924) 'De Vijver' 1916.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Naar Het Circus'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Robert MEYTEN (XX) 'Surrealistisch landschap' 1976.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Tony VAN OS (1886-1945) 'Sneeuwlandschap met een schip'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Luc PEIRE (1916-1994) Louxor B' een lithografie.

Schattingsprijs: € 200 - 300