Ugur SEYREK (1958) een beeld gemaakt uit brons. (H:47,5cm)

Hamerprijs: € 280

Ugur SEYREK (1958) een beeld gemaakt uit brons.
Onderaan gemerkt 1/1, 1997.

Ugur SEYREK (1958)

11,5 x 24 x 47,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

542

10601

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Omhelzing' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300