Ugur SEYREK (1958) een beeld gemaakt uit brons. (H:47,5cm)

Hamerprijs: € 280

Ugur SEYREK (1958) een beeld gemaakt uit brons.
Onderaan gemerkt 1/1, 1997.

Ugur SEYREK (1958)

11,5 x 24 x 47,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

542

10601

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Buste'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Le Mini David' circa 1970

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leon GREGOIRE (XIX-XX) 'Mozart'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Yves LOHE (1947) 'Viool' glas en metaal.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

ROGER BONDUEL (1930) 'Arma Christi'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'

Schattingsprijs: € 700 - 900