Een vintage beeld van Tweety, gemaakt uit gepatineerd resine. (H:42cm)

Hamerprijs: € 70

Een vintage beeld van Tweety, gemaakt uit gepatineerd resine.

25 x 27 x 42 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 88

Lot nummer

962

10599

Juliette Belarti, een tegeltableau. Circa 1970. (W:125 x H:31,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herend Porcelain, een koffie/thee en dessertservies, handgeschilderd porselein. (D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een biscuit porseleinen groep 'De Jacht', Sèvres. 1913. (L:28 x W:34 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Villeroy en Boch Septfontaine, Luxemburg, een vaas, Art Deco. (L:13 x W:17 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem. (H:54 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sèvres, een vaas en schaal. Kobalt blauw porselein gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (H:69 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee Jachttrofeeën, geglazuurde terracotta. Italië, 20ste eeuw. (W:20 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herend, zes sierborden met handgeschilderd vogeldecor. Polychroom porselein. (D:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500