Roger GUERIN (1896-1954) 'Soliflore' een studiovaas gemaakt uit grès. (H:29cm)

Hamerprijs: € 50

Roger GUERIN (1896-1954) 'Soliflore' een studiovaas gemaakt uit grès.

Roger GUERIN (1896-1954)

7,5 x 10 x 29 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

119

10598

Roger GUERIN (1896-1954)

Vieux Bruxelles, een paar vazen met handgeschilderd decor.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Dertien sierborden met 'Spreuken en Zegswijzen', Vlaams Aardewerk.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar papegaaien, polychroom porselein, waarschijnlijk Saksen, Duitsland.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een keramische tijger, Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Patek Philippe 'Le Vase Grec', een vide poche.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Tafellamp' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sybille MAY (XIX-XX) 'Figuur' Art Deco.

Schattingsprijs: € 200 - 300