Een mid-century vaas gemaakt uit wit-geglazuurde keramiek en gemerkt Sanchez (H:27cm)

Hamerprijs: € 80

Een mid-century vaas gemaakt uit wit-geglazuurde keramiek en gemerkt Sanchez. Gemaakt in Antwerpen, periode 1960.

27 cm

10,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

316

10597

Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Barkast'. (L:48 x W:153,5 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Bitossi 'Vaas met twee Vide Poches', Rimini Blue geglazuurde keramiek. (H:27,5 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar verzilverde eenden, in de stijl van Mauro Manetti. Italie, 20ste eeuw. (L:16 x W:27 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rudy VERHELST (1939) 'Olso' for Novalux. (L:52 x W:62 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Norman FOSTER (1935) 'Nomos' voor Tecno (L:76 x W:173 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Marc D'HAENENS (XX) 'Wandlicht' (W:33 x H:132 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Volkstedt, Vijf polychroom porselein groepen 'Muziek en Spelen' (L:28 x W:38 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een keramische tijger, Italië, 20ste eeuw. (L:34 x W:50 x H:47,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500