Een mid-century vaas gemaakt uit wit-geglazuurde keramiek en gemerkt Sanchez (H:27cm)

Hamerprijs: € 80

Een mid-century vaas gemaakt uit wit-geglazuurde keramiek en gemerkt Sanchez. Gemaakt in Antwerpen, periode 1960.

27 cm

10,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

316

10597

Deknudt, twee spiegels. Verguld hout. (W:79 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, twee grote figuren 'Little Scolar'. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bremshey Gerlinol, een plooibaar serveerwagentje. (L:41 x W:79 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180