Een mid-century vaas gemaakt uit wit-geglazuurde keramiek en gemerkt Sanchez (H:27cm)

Hamerprijs: € 80

Een mid-century vaas gemaakt uit wit-geglazuurde keramiek en gemerkt Sanchez. Gemaakt in Antwerpen, periode 1960.

27 cm

10,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

316

10597

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Twee glazen, twee schaaltjes e een plateau'. Geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Daniel DHAESELEER (XX-XXI) 'Wandsculptuur' metaal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Uiltjes' geglazuurde Bas-Reliefs voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Daniel DHAESELEER (XX-XXI) 'Spiegel' metaal en glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Soren ERIKSEN (XX) 'Tafellamp' hout en metaal voor Lucid.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Horax, een tafellamp, geëmailleerd metaal. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een polychrome porseleinen spiegel, waarschijnlijk Duitsland of Italië.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 300 - 500