Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek en gemerkt Perignem. (H:9cm)

Hamerprijs: € 100

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek en gemerkt Perignem.

conditie: kleine randschilfer.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

9 cm

28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

310

10596

Een Mid-Century 'Space Age' booglamp.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jacques MONIQUET (XX-XXI) 'Schaal' voor Cheret.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek pijprek, Vlaams Aardewerk, 'Les 7 Péchés Capitaux De L'Allemagne'. Na Eerste Wereldoorlog.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jacques en Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Vazen'

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Léo MAES DECOCK (XIX-XX) 'Art Nouveau Vaas'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar verzilverde eenden, in de stijl van Mauro Manetti. Italie, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Mauro MANETTI (1946) 'Ananas' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300