Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek en gemerkt Perignem. (H:9cm)

Hamerprijs: € 100

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek en gemerkt Perignem.

conditie: kleine randschilfer.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

9 cm

28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

310

10596

Een grote vaas met bloemendecor, Hasselts aardewerk. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Ibrahim KODRA (1918-2006) 'Chittarista'

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, een tafellamp en twee gezichtjes

Schattingsprijs: € 100 - 200

een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 3 beeldjes met porseleinen kantwerk, Duitsland, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 150 - 250