Georges PETIT (1879-1959) 'Gehurkte Mijnwerker', gepatineerd brons op marmer sokkel. (H:21,5cm)

Hamerprijs: € 500

Georges PETIT (1879-1959) 'Gehurkte Mijnwerker' a statue made of patinated bronze. Gemerkt 'Batardy Cire Perdue Bruxelles', nummer 6 en gestempeld 'Edition Musee De La Vie, Wallonie'.

Georges PETIT (1879-1959)

17 x 12 x 21,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

510

10594

Georges PETIT (1879-1959)

Schattingsprijs: € 250 - 350

Mercure, een kleien brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Alexandre OULINE (act.1918-1940) 'Jean Mermoz', gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 600

Hattakitkosol SOMCHAI (1934-2000) 'Zeeleeuw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300