Georges PETIT (1879-1959) 'Gehurkte Mijnwerker', gepatineerd brons op marmer sokkel. (H:21,5cm)

Hamerprijs: € 500

Georges PETIT (1879-1959) 'Gehurkte Mijnwerker' a statue made of patinated bronze. Gemerkt 'Batardy Cire Perdue Bruxelles', nummer 6 en gestempeld 'Edition Musee De La Vie, Wallonie'.

Georges PETIT (1879-1959)

17 x 12 x 21,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

510

10594

Georges PETIT (1879-1959)

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscène met Schotse Edelman' gepatineerd brons. (L:20 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli. (L:12 x W:26 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Eugène DE BREMAECKER (1879-1963) 'Danseres' gepatineerd brons. 1923. Art Deco. (L:19 x W:35 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

War VAN ASTEN (1888-1958) 'Buste van Alfons Blomme' gepatineerd brons. (L:27 x W:25 x H:40 cm)

La Comtesse Du Barry' naar Augustin PAJOU (1730-1809) gepatineerde terracotta. (L:27 x W:46 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Naar Michelangelo, 'Lorenzo Di Medici', gepatineerd brons. (L:23 x W:19 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Erica CHAFFART (1943) 'Buste van een man' terracotta. (L:27 x W:37 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Victor Edmond LEHARIVEL-DUROCHER (1816-1878) 'Madonna staande op het maansikkel' Chryselephantine. (L:7,5 x W:8 x H:29,5 cm)