Richard KESSLER (1916) 'Der Abschied' ' Het Afscheid' gepatineerd brons (H:41cm)

Hamerprijs: € 320

Richard KESSLER (1916) 'Der Abschied' ' Het Afscheid' gepatineerd brons, onderaan met orignele sticker van de artiest en gemerkt in het brons, 1989. 3/12.

Richard KESSLER (1916)

41 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

541

10590

Richard KESSLER (1916)

Schattingsprijs: € 250 - 350

CLODION (1738-1814) 'Bacchantes' gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.500

Alexandre OULINE (act.1918-1940) 'Jean Mermoz', gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 600

Mercure, een kleien brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Hattakitkosol SOMCHAI (1934-2000) 'Zeeleeuw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300