Richard KESSLER (1916) 'Der Abschied' ' Het Afscheid' gepatineerd brons (H:41cm)

Hamerprijs: € 320

Richard KESSLER (1916) 'Der Abschied' ' Het Afscheid' gepatineerd brons, onderaan met orignele sticker van de artiest en gemerkt in het brons, 1989. 3/12.

Richard KESSLER (1916)

41 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

541

10590

Richard KESSLER (1916)
Richard KESSLER (1916)
Richard KESSLER (1916)
Richard KESSLER (1916)
Richard KESSLER (1916)
Richard KESSLER (1916)
Richard KESSLER (1916)
Richard KESSLER (1916)
Richard KESSLER (1916)
Richard KESSLER (1916)
Richard KESSLER (1916)

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500