Richard KESSLER (1916) 'Der Abschied' ' Het Afscheid' gepatineerd brons (H:41cm)

Hamerprijs: € 320

Richard KESSLER (1916) 'Der Abschied' ' Het Afscheid' gepatineerd brons, onderaan met orignele sticker van de artiest en gemerkt in het brons, 1989. 3/12.

Richard KESSLER (1916)

41 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

541

10590

Richard KESSLER (1916)

Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Le Défi' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Louis DEJEAN (1872-1953) 'Torso van een dame' gepatineerd gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtsculptuur van Salvator Mundi, met globus cruciger en serpent. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscène met Schotse Edelman' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Dame gezeten in een lounge stoel, neoklassieke stijl. Gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Paolo MARIONI (XX) 'Sint Joris en de draak' geglazuurde terracotta.

Schattingsprijs: € 150 - 250

L. MORELLI (XX) 'Twee Meisjes' gesculpteerde Carrara marmer. Italië, eerste helft van de 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000