Verras me
Terug naar account
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)

Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 4.500

Omschrijving van het lot


Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' 1998.

Er is mogelijk een volgrecht van toepassing. Consulteer onze Algemene Voorwaarden. 

Product details
Artiesten

Ion MANDRESCU (1954)

Titel

Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)

Afmetingen

64 x 52 x 60 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 5.625

Lot nummer

543

Lot ID

10589

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Gustave VAN VAERENBERGH (1873-1927) 'Buste van een dame'

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

BEELDEN
W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

BEELDEN
Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

BEELDEN
Octave LANDUYT (1922) 'De gouden Druppel' 1991

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Auguste MOREAU (1834-1917) 'Bucheronne' een paar figuren gemaakt uit kunstbrons. Circa 1900. 

Schattingsprijs: € 300 - 500