Samuel J. HERMAN (1936) Een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Val Saint Lambert (H:18,5cm)
Hamerprijs: € 200
Val Saint Lambert |
Titel | Samuel J. HERMAN (1936) Een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Val Saint Lambert (H:18,5cm) |
Hoogte | 18,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 981 |
Lot ID | 10587 |
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Val Saint Lambert, model 1925, geslepen en gekleurd kristal. (H:22 x D:31 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500