Samuel J. HERMAN (1936) en Louis LELOUP (XX) een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Val Saint Lambert (H:29,5cm)

Hamerprijs: € 320

Samuel J. HERMAN (1936) en Louis LELOUP (XX) een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Val Saint Lambert, met voornamelijk blauwe en gele tinten. Onderaan gemerkt SJH, LL en VSL.

Louis LELOUP (XX)

29,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

982

10586

GLASWERK
Jaroslav SVOBODA (1938) een vaas gemaakt uit blauw glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert, eee vaas gemaakt uit geslepen kristal met verguld decor.

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Een collectie van 3 Somerso items, gemaakt uit glas in Murano, Italië.

Schattingsprijs: € 80 - 120

GLASWERK
'Slak' gemaakt uit uraniumglas in Murano, Italië.

Schattingsprijs: € 80 - 120

GLASWERK
Lalique France, een schaal gemaakt uit glas met decor van een vis.

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Berncastel' een collectie van 6 gekleurde en geslepen kristallen glazen.

Schattingsprijs: € 150 - 250