Samuel J. HERMAN (1936) en Louis LELOUP (XX) een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Val Saint Lambert (H:29,5cm)
Hamerprijs: € 320
Louis LELOUP (XX) |
Titel | Samuel J. HERMAN (1936) en Louis LELOUP (XX) een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Val Saint Lambert (H:29,5cm) |
Hoogte | 29,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 982 |
Lot ID | 10586 |
Val Saint Lambert, model Jupiter, gekleurd en geslepen kristal. (H:39 x D:20 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote collectie tafeldecoratie en ornamenten, gekleurd glas. (H:16 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250