Samuel J. HERMAN (1936) Een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Val Saint Lambert (H:28cm)

Hamerprijs: € 320

Samuel J. HERMAN (1936) Een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Val Saint Lambert, met voornamelijk paars-groene tinten.

Val Saint Lambert

28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

979

10585

GLASWERK
Saint Louis, een mid-century vaas, rood en doorzichtig kristal. (L:8 x W:12 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert, een collectie van 33 witte kristallen glazen en een tafelbel. (H:19 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Twee Champagne Emmers, geslepen kristal met een vergulde rand. (L:18,5 x W:22 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een meerkleurige en aantrekkelijke vaas, waarschijnlijk Murano. (H:30 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

GLASWERK
Een glassculptuur, K-83. (L:7 x W:9,5 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een decoratieve pâte de verre vaas met floraal decor, getekend. (H:30 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

GLASWERK
Sèvres, France, een vaas, opaline glas. (H:30 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Lalique France, Tortue Sidonie, een grote schildpad en vier kleinere. (L:9 x W:14 x H:4,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340