Samuel J. HERMAN (1936) Een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Val Saint Lambert (H:28cm)
Hamerprijs: € 320
Val Saint Lambert |
Titel | Samuel J. HERMAN (1936) Een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Val Saint Lambert (H:28cm) |
Hoogte | 28 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 979 |
Lot ID | 10585 |
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Lalique 'Masque De Femme', een kaarsenhouder op hoge voet. (L:11,5 x W:11,5 x H:30,5 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Daum France 'Beer met jong' pâte de verre glas. (L:12 x W:11,5 x H:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 700