Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.) 'Zephyros en Flora' een uitzonderlijk neoclassicistisch beeld (H:60cm)

Hamerprijs: € 4.500

Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.) 'Zephyros en Flora' een uitzonderlijk neoclassicistisch beeld gemaakt uit verguld brons, 19de eeuw.

Het beeld is niet gemerkt.

Mathurin MOREAU (1822-1912)

27 x 25 x 60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 5.625

Lot nummer

529

10582

Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.)

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Le Mini David' circa 1970

Schattingsprijs: € 400 - 600

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Portrait De Michèle' circa 1971.

Schattingsprijs: € 300 - 500