Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.) 'Zephyros en Flora' een uitzonderlijk neoclassicistisch beeld (H:60cm)

Hamerprijs: € 4.500

Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.) 'Zephyros en Flora' een uitzonderlijk neoclassicistisch beeld gemaakt uit verguld brons, 19de eeuw.

Het beeld is niet gemerkt.

Mathurin MOREAU (1822-1912)

27 x 25 x 60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 5.625

Lot nummer

529

10582

Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.)

Pascal Collasse, een gepatineerd en verguld bronzen beeld. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jeanne Louise MILDE (act.c.1930-c.1970) 'Rustende Dame' terracotta.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Georges WASTERLAIN (1889-1963) 'Mineur' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Nicolas TIMAR (1939) 'Draaisculptuur' gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtsculptuur van Salvator Mundi, met globus cruciger en serpent. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een gepatineerd bronzen beeld van een paard, zwarte marmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300

'La Comtesse Du Barry' naar Augustin PAJOU (1730-1809) gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Annick AUBLET (1943) 'La Baigneuse' gepatineerd brons. 3/8.

Schattingsprijs: € 300 - 500