Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.) 'Zephyros en Flora' een uitzonderlijk neoclassicistisch beeld (H:60cm)

Hamerprijs: € 4.500

Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.) 'Zephyros en Flora' een uitzonderlijk neoclassicistisch beeld gemaakt uit verguld brons, 19de eeuw.

Het beeld is niet gemerkt.

Mathurin MOREAU (1822-1912)

27 x 25 x 60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 5.625

Lot nummer

529

10582

Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.)

Octave LANDUYT (1922) 'De gouden Druppel' 1991

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Bucheronne' een paar figuren gemaakt uit kunstbrons. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean-Baptiste HUGUES (1849-1930) 'Fazanten' kunstbrons op onyx en marmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Emile Louis PICAULT (1833-1915) ‘Saint Georges en de draak’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120