Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.) 'Zephyros en Flora' een uitzonderlijk neoclassicistisch beeld (H:60cm)

Hamerprijs: € 4.500

Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.) 'Zephyros en Flora' een uitzonderlijk neoclassicistisch beeld gemaakt uit verguld brons, 19de eeuw.

Het beeld is niet gemerkt.

Mathurin MOREAU (1822-1912)

27 x 25 x 60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 5.625

Lot nummer

529

10582

Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.)

Meer van deze artiest

Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912) 'Le Tempête' gepatineerd brons. (D:24 x W:31 x H:63 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912) 'Dame met een vogel' gepatineerd brons. (H:67 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912) 'Slijpen van een Zeis' gepatineerd brons (D:36 x W:34 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912) 'Le Voila' gepatineerd kunstbrons. (H:89 x D:31 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar putti op een zuil, Lodewijk XV stijl, kunstbrons op onyx, 19de eeuw. (D:8 x W:8 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Louis GEORLETTE (XX) 'Buste van een man' gepatineerd brons op een marmer sokkel. (D:23 x W:16 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Buste van een dame, gepatineerd brons. Getekend 'Spilliaert'. (D:20 x W:25 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfredo LANZ (XX) 'Gestileerde Dame' gepatineerd brons. (W:24 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Kind met knuffelkonijn' terracotta. (D:32 x W:42 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gustave VAN VAERENBERGH (1873-1927) 'Buste van een dame'. (D:20 x W:39 x H:46,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Eugène MARIOTON (1854-1933) 'Esmeralda' gepatineerd brons (D:14 x W:15 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

L'Abbateur, een beeld van een slager, kunstbrons. Circa 1900. (H:68 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300