Een paar decoratieve wandlichten gemaakt uit glas en geweven touw. (H:200cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar decoratieve wandlichten gemaakt uit glas en geweven touw. 20ste eeuw.

18 x 52 x 200 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

1054

10577

Een luchter gemaakt in art deco stijl uit smeedijzer en afgewerkt met pate-de-verre lampkappen gemerkt Muller. (H:100cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Ove SANDEBERG (XX) 'Tafellamp' gemaakt uit geëtst glas voor Kosta Boda

Schattingsprijs: € 100 - 200

Ygnacio BARANGA (XX) 'Osqar Lamp'. Circa 1980.

Schattingsprijs: € 200 - 300