Een paar decoratieve wandlichten gemaakt uit glas en geweven touw. (H:200cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar decoratieve wandlichten gemaakt uit glas en geweven touw. 20ste eeuw.

18 x 52 x 200 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

1054

10577

Een mid-century 'Sputnik' plafondlamp, messing. Circa 1970. (H:25 x D:66 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Aquarium wandlichten', glas, Murano. Italië. (L:10 x W:16 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie tafellampen, brons onyx en opaline. (H:85 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke luchter, messing met gekleurd en wit glas. (H:73 x D:47 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Drie tafellampen 'Lampe Bouillotte'. Verzilverd en gepolijst metaal. (H:82 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

KERAMAR (XX) twee tafellampen. (H:42 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Lampe Bouillotte, brons in Lodewijk XVI stijl. (H:53 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

A mid-century tafellamp, verguld messing. Scandinavië, circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250