Een schenkkan in de vorm van een steenbok. (H:20,5cm)

Hamerprijs: € 60

Een schenkkan in de vorm van een steenbok.

10 x 17 x 20,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

180

10575

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas met oranje glazuur' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 240 - 340

KERAMAR (XX) twee tafellampen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Napoleon Bonaparte en generaals, 14 figuren. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 340 - 440

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Drie vazen' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Jachttrofeeën, geglazuurde terracotta. Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Omgeving van JACOB-PETIT (1796-1868) 'Twee Figuren met bloemen', polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bitossi, 4 'Vide Poches', geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 120 - 180