Een paar Oosterse vazen gemaakt uit brons, versierd met draken. (H:51cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar Oosterse vazen gemaakt uit brons, versierd met draken 19th century.

51 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

11

10571

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Twee Chinese theepotten met decor van figuren. (L:13 x W:17,5 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twaalf stuks Cloisonné email vazen en dekselpotjes, drie paar. (H:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas, Famille Rose met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese 'Baluster' vaas, blauw-wit decor met 'Wijzen'. (H:43 x D:29 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250