Een paar Oosterse vazen gemaakt uit brons, versierd met draken. (H:51cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar Oosterse vazen gemaakt uit brons, versierd met draken 19th century.

51 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

11

10571

Een collectie van 3 Chinese Famille Rose schalen met floraal decor, periode Qianlong.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een set van 3 Chinese Jade amuletten en halskettingen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een Chinese vaas, gedecoreerd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vogels gemaakt uit cloisonné brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een Oosterse plantenstaander, hardhout en afgewerkt met marmer.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese dekselvaas 'Famille Noir', afgewerkt met bloemendecor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese Famille Rose vaas omgebouwd tot tafellamp. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300