Een paar Oosterse vazen gemaakt uit brons, versierd met draken. (H:51cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar Oosterse vazen gemaakt uit brons, versierd met draken 19th century.

51 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

11

10571

Een paar Chinese borden en kommen, blauw-wit decor 'Baars en Krab', 19de eeuw. (D:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Tibetaanse militaire helm, metaal en leder. 18de/19de eeuw. (L:20 x W:24 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Vijf Japanese Imari borden. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief paar Chinese vazen met decor van een feniks. 20ste eeuw. (H:62 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 300 - 500