Een paar Oosterse vazen gemaakt uit brons, versierd met draken. (H:51cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | Een paar Oosterse vazen gemaakt uit brons, versierd met draken. (H:51cm) |
Hoogte | 51 cm |
Diameter | 22 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 11 |
Lot ID | 10571 |
Een paar Chinese borden en kommen, blauw-wit decor 'Baars en Krab', 19de eeuw. (D:13,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Tibetaanse militaire helm, metaal en leder. 18de/19de eeuw. (L:20 x W:24 x H:42 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een decoratief paar Chinese vazen met decor van een feniks. 20ste eeuw. (H:62 x D:26 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500