Een driedelige schouwgarnituur met klok en zijstukken, gemaakt uit brons en porselein en gemerkt Imperial (H:43cm)

Hamerprijs: € 300

Een driedelige schouwgarnituur met klok en zijstukken, gemaakt uit brons en porselein en gemerkt Imperial. 20ste eeuw.
Hoogte zijstukken: 36 cm.

13 x 18 x 43 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

212

10570

Een kartel klok op een staander, schildpad inlegwerk gemonteerd met verguld brons. Japy Frères, 19de eeuw. (L:17 x W:42 x H:115

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons 'La Cruche Cassée' of 'De Gebroken Kruik', Empire stijl. 19de.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok, messing en kunstbrons, afbeelding van een klompmaker. Gemonteerd met porselein. 19de eeuw. (L:12 x W:36 x H:27,5

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok, gepatineerd en verguld brons met een jacht en kampeerscène. 19de eeuw. (L:10 x W:30 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XV stijl, porselein plaquettes. 19de eeuw. (L:13 x W:32 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jaeger-LeCoultre, Atmos. (L:16 x W:21 x H:23,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een driedelige schouwgarnituur, klok en twee zijstukken, gepatineerd brons op zwarte en groene marmer. 19de eeuw. (L:20 x W:45 x

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een schouwklok met religieuze scène, verguld brons in Lodewijk Philippe stijl. 19de eeuw. (L:10 x W:30 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340