Een driedelige schouwgarnituur met klok en zijstukken, gemaakt uit brons en porselein en gemerkt Imperial (H:43cm)

Hamerprijs: € 300

Een driedelige schouwgarnituur met klok en zijstukken, gemaakt uit brons en porselein en gemerkt Imperial. 20ste eeuw.
Hoogte zijstukken: 36 cm.

13 x 18 x 43 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

212

10570

Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200