Een driedelige schouwgarnituur met klok en zijstukken, gemaakt uit brons en porselein en gemerkt Imperial (H:43cm)

Hamerprijs: € 300

Een driedelige schouwgarnituur met klok en zijstukken, gemaakt uit brons en porselein en gemerkt Imperial. 20ste eeuw.
Hoogte zijstukken: 36 cm.

13 x 18 x 43 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

212

10570

Jaeger Le Coutlre, een tafelklok met Lapis Lazuli en messing.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwklok 'Spaanse Krijgers' gemaakt uit kunstbrons.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een pendule tafelklok gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een atmosferische tafelklok

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000