Een driedelige schouwgarnituur met klok en zijstukken, gemaakt uit brons en porselein en gemerkt Imperial (H:43cm)

Hamerprijs: € 300

Een driedelige schouwgarnituur met klok en zijstukken, gemaakt uit brons en porselein en gemerkt Imperial. 20ste eeuw.
Hoogte zijstukken: 36 cm.

13 x 18 x 43 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

212

10570