Verras me
Terug naar account
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)

Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 550

Omschrijving van het lot


Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. Gemerkt Italië.

Product details
Titel

Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)

Afmetingen

25 x 36 x 67 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

304

Lot ID

10569

Conditie rapport


Kleine chips aan de glazuur

Referenties


Detailfoto's


Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)
Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MID-CENTURY
Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 50 - 100

MID-CENTURY
Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MID-CENTURY
David Lincoln ROWLAND (1924-2010) '40/4 chair' voor HOWE classic. Een set van 5 stoelen.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

MID-CENTURY
Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120