Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. (H:67cm)

Hamerprijs: € 550

Een paar mid-century windhonden gemaakt uit terracotta in Italië. Gemerkt Italië.

25 x 36 x 67 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

304

10569

Kleine chips aan de glazuur

Lucien GHOMRI (1949) 'Vis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' onderaan getekend R.V.D.W.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas met blauwe, matte glazuur' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' lichtblauwe glazuur circa 1956-1957

Schattingsprijs: € 240 - 340

FORMSTELLE (XX-XXI) 'Plaisir 1' voor Zeitraum. Een bijzettafel.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Lucien GHOMRI (1949) 'Grote Vis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200