Een Kartell klok gemonteerd met brons en afgewerkt met marqueterie inlegwerk. (H:79cm)

Hamerprijs: € 360

Een Kartell klok gemonteerd met brons en afgewerkt met marqueterie inlegwerk. Tweede helft 20ste eeuw.

19 x 36 x 79 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

216

10567

Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300