Een Kartell klok gemonteerd met brons en afgewerkt met marqueterie inlegwerk. (H:79cm)

Hamerprijs: € 360

Een Kartell klok gemonteerd met brons en afgewerkt met marqueterie inlegwerk. Tweede helft 20ste eeuw.

19 x 36 x 79 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

216

10567

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok 'Zwarte Woud', gesculpteerd hout met fazanten. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kleine pendule, brons met email, gevleugelde dames en een wereldbol. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur, porselein gemonteerd met brons, gemerkt A.C.F. decor de Sèvres.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, verguld kunstbrons in Neoklassieke stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok 'Naar Antoine Coysevox (1640-1720) 'Crouching Venus'. Empire, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Weense regulateur klok. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200